- Advertisement -

Editör İncelemesi: Yeni %100 Doğal Bio Oil Natura

Öne Çıkan Yazılar

Bugün editör incelemesi köşemizde tam da yaz yaklaşırken düşündüğümüz vücut çatlakları için bir ürünle karşınızdayız! Tüm bakım ve kozmetik mağazalar zincirinde gördüğünüz Bio – Oil markasının yeni %100 doğal vücut bakım yağı Bio Oil Natura’yı inceleyeceğiz!

%100 Doğal Bio Oil Natura’nın İçinde Neler Var?

%100 doğal içeriğinde soya yağından jojoba’ya, paçuyi yağından kalendula özütüne bitkisel yağlar, doğal antioksidanlar, bitki özleri ve vitaminleri barındıran yeni Bio-Oil Natural, hem doğal hem de çatlaklar üzerinde klinik olarak kanıtlanmış etkiyi aynı anda sunuyor. 14 bitki özü yer alıyor ve aynı zamanda Vegan ve doğa dostu bir ürün.

Doğal bakım yağı kullanmak cilt için çok önemli. Cildimize kullandığımız bakım ürünlerinin hepsi cildimiz tarafından emiliyor ve sağlığımızı etkiliyor. Bu tarz doğal bakım ürünlerini öncelikli olarak tercih etmek aynı zamanda sağlığımıza da yapacağımız önemli bir yatırım.

Bio Oil Natura Cilt Bakım Yağı Yorum
Bio Oil Natura Cilt Bakım Yağı Yorum

İçeriğinde bitkisel kökenli yağlar ve özler kullanarak doğal bir ürün elde etmek mümkün ancak mucizevi ve zor olan hem doğal hem de etkili bir ürün sunabilmek. Sahip olduğu içeriği ile vegan tüketicilere de hitap eden, aynı zamanda ISO 16 128 sertifikasına sahip ve %100 doğal ve organik bir ürün olan Bio-Oil Natural’ın etkisi klinik çalışmalarla da kanıtlanıyor. Almanya’da yapılan klinik çalışmalarda Bio-Oil Natural kullananların 2 hafta sonunda yüzde 71’inde 8 haftada sonunda ise %97’sinde çatlak görünümünde, %100’ünde yara izlerinde iyileşme görüldü. 4 ay sonunda Bio-Oil Natural kullananların %61’inde düzensiz cilt tonu ve leke problemlerinde, %93’ünün ise dekolte bölgesi, kol ve bacaklardaki kırışıklıklarında iyileşme görüldü.

Yeni Çıkan Bu Ürünü Trendyol’dan Buraya Tıklayarak İnceleyebilir ve Satın Alabilirsin!

20TL Avantaj Veren Trendyol indirim kodunu denemeyi unutma! SUPER20

Bio Oil Natura Kullananlar Ne Yararlar Görebilir?

%100 doğal bakım yağı olan Bio Oil Natura ile cildinizdeki şikayet ettiğiniz birçok şey için sonuç alabilirsiniz. Bunlar;

Bakmayı Sevmediğimiz Vücut Çatlakları

Öncelikle çatlaklarımızı ve vücudumuzu sevmeliyiz! Ama tabii bu ona bakmayacağımız anlamına gelmesin. Vücut çatlakları genellikle doğum, kilo alıp verme, ergenlik dönemindeki vücut değişiklikleri gibi dönemlerle karşımıza çıkabilir. Dolayısıyla pek de yaşı yoktur. Cilt bakım yağı cilt üzerindeki bu çatlakların azalmasına yardım eder.

Cilt Lekeleri

Hem açık hem de koyu tene sahip olsanız bile cilt yüzeyinde düzensiz renkler ve lekelere sahip olabilirsiniz. Bio Oil Natura içerisindeki yağlar cilt yüzeyindeki bu farklılıkları da önlemeye yardımcı olmayı amaçlıyor.

Kırışıklar ve Nem Kaybına Dur de!

Nemin her zaman cilt için ne kadar önemli olduğunu vurguluyoruz. Cilt gerekli neme sahip olmazsa hem kuruyor hem de kırışıyor. Cilde nem sağlamak için beslenmek çok önemli olsa da onu dışarıdan maruz bıraktığımız hava koşulları gibi etmenlere karşı da dışarıdan nemlini beslemek zorundayız. Bu karışım yağ tam da bu noktada senin elinin altında olmalı!

Bio Oil Natura Cilt Bakım Yağı Yorum
Bio Oil Natura Cilt Bakım Yağı Yorum

Bio Oil Natura’yı Kimler Kullanabilir?

Ciltte yağlılık hissi bırakmadan kolayca emilen Bio-Oil Natural, hamilelik, ergenlik, kilo alıp verme gibi dönemlerinde karın, göğüs, bel, kalça, bacak gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere masaj yaparak uygulandığında çatlak oluşumunu önlüyor, mevcut çatlakların görünümünü de azaltığı klinik çalışmalarla kanıtlanıyor.

- Advertisement -

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar