- Advertisement -

Cilt Bakımı İçin Probiyotik Kremler ve Etkisi

Öne Çıkan Yazılar

Cilt bakımında probiyotiklerin etkisi nasıl olabilir diye düşünüyor olabilirsin. Tam da bu konuda seni bilgilendirmek için buradayız! Cildin için probiyotik kremlerle bir yenileme sağlanabilir mi? Genel sağlık ve sindirim sistemi üzerinde olumlu etkiler bırakan probiyotikler, özellikle son dönemlerde adından sıkça söz edilen bir besin kaynağı haline geldi. Vücudun direncini artıran ve kuvvetlendiren probiyotikler, cildiniz için de bir mucize kaynağı. 2 haftada cildi yenileyen Probiyotik bakım kompleksi ve kırmızı deniz yosunu içeren Sebamed PRO! Yenileyici Krem, 4 haftada da belirgin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı oluyor.

Son yıllarda, özellikle de pandemiyle birlikte pek çok kişi beslenme alışkanlığını değiştirerek daha sağlıklı olan besinlere yöneldi. Hem bağışıklık sistemini güçlendiren hem de sindirim sistemini destekleyen probiyotikler, kolesterolü ve kan basıncını da düşürerek kalp sağlığını koruyor. Probiyotik ile zenginleştirilmiş yoğurt, kefir, tarhana, boza, sirke, fermente peynir gibi kolay ulaşılabilir besinler sayesinde vücudun ihtiyacı olan probiyotik desteği almak mümkün. Aynı şekilde cildin de probiyotik desteğine ihtiyacı var. Probiyotiklerin vücuda ve genel sağlığa verdiği destek cildin yenilenmesi için de oldukça önemli.

Cilt Bakımı İçin Probiyotik Kremler Ne İşe Yarar?

Probiyotiklerin cilt sağlığına faydalarının bilinciyle Alman Sebapharma Laboratuvarları tarafından geliştirilen Sebamed PRO!’nun formülünde cilt yenilenmesini sağlayan probiyotik bakım kompleksi ProRenew Complex CLR™ yer alıyor. Kırmızı deniz yosunundan elde edilen L-Fukoz kompleksiyle zenginleştirilen SebamedPRO! Yenileyici Krem, cildi nemlendirerek belirgin kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. Dermotolojik ve klinik olarak test edilen ürün, pH 5.5 değeri ile cildi tahriş etmeden doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutarak bakım yapıyor. SebamedPRO! Yenileyici Krem, zararlı dış etkenlerle savaşıyor ve cilde yoğun nem desteği sağlayarak 2 hafta gibi kısa bir sürede cildin yenilenmesini sağlıyor. 4 haftada ise belirgin kışıklıkların görünümünü gözle görülür biçimde azalttığı klinik testlerle kanıtlanıyor.

 

*Tanıtım bültenidir.

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar