- Advertisement -

Cilt Problemleri İçin En Uygun Kağıt Maskeleri Seçtik!

Öne Çıkan Yazılar

Kağıt maskeler kullanımı ve periyodu açısından inanılmaz kolaylık sağladığından dolayı en sevilen cilt bakım ürünüdür. Biz de bunu es geçmedik ve cilt problemleri için en uygun kağıt maskeleri seçtik. Cildimizde her zaman problemler olur fakat çözümü de hep parmak uçlarımızdadır. Hazırsan kağıtların mucizelerine başlayalım.

Cilt Problemleri İçin En Uygun Kağıt Maske Önerileri

  • Garnier Saf Kömür Gözenek Sıkılaştırıcı Siyah Kağıt Maske

İçeriğinde siyah yosun, Hyaluronik Asit ve LHA bulunan bu maske düzenli kullanım sonucu gözeneklerini sıkılaştırarak siyah nokta oluşumunun önüne geçer. Aynı zamanda içeriğindeki Hyaluronik Asit sayesinde cildinin arındırır ve nemlendirir.

Maskenin beyaz kısmını yüzüne güzelce yerleştir ve 15 dakika bekle. Maskeyi çıkardıktan sonra cildine hafif bir şekilde masaj yap. Bu uygulamaya haftada bir kere düzenli bir şekilde uyguladıkça istenen sonuca ulaşabilirsin.

  • Simple Water Boost Hydrating Nemlendirici Kağıt Maske

Adından da anlaşılacağı üzere kuru ciltler için kurtarıcı bir maskeden bahsedeceğiz. Düzenli kullanım sonucunda matlık ve kuruluğun sebep olduğu kırışıklık, pürüz ve kırışıklıklarla savaşını kazanacaksın. Paraben, alkol ve parfüm içermez.

Cilt Problemleri İçin En Uygun Kağıt Maske

  • Garnier Nem Bombası Işıltı Verici Kağıt Yüz Maskesi

Aynaya baktığında solgun ve donuk bir yüzle karşılaştıysan yapman gereken tek şey bu maskeyi sipariş etmek. İçeriğindeki Sakura özü ve Hyaluronik Asit sayesinde cilt tonun eşitlenir ve cildin ışıltısına kavuşur.

Temiz cildine kağıt maskeyi nazikçe uygula ve 15 dakika bekle. Daha sonra masaj yap ve bunu haftada 1 kez olmak üzere 3 kere tekrarla. Aynalar cildinin ışıltısıyla parlayacaktır.

  • Garnier Saf Kömür Matlaştıran Siyah Kağıt Yüz Maskesi

Parlayan bir cilt yağlı cilde sahip olanların en büyük problemlerinden biridir. Bu parlama tabi ki olumlu bir parlama değildir. Cilt fazla yağı yüzeyde tuttuğu için parlamaya sebebiyet verir bu da kötü bir görüntüye sebep olur. Garnier çay yaprağı, Hyaluronik Asit ve LHA karışımını bir kağıda dökmüş ve problemi çözmüş. Yapman gereken tek şey  15 dakikanı ayırmak. Sonrasında cildin gereken matlığa ulaşacaktır.

  • Nivea10 Dakika Urban Skin Doğal Işıltı Kağıt Yüz Maskesi

15 dakika bekleyemem diyorsan Nivea senin için süreyi kısaltmış. İçeriğindeki Argan Shea yağı ile cilt tonun eşitlenir, cildin sağlıklı bir forma kavuşur ve doğal bir ışıltıya sahip olur. 10 dakika sonunda cildin derinlemesine beslenir, yatışır ve taze bir görünüme kavuşur.

 

Gördüğün gibi önemli olan cilt problemine sahip olmak değil problemin çözümünü bulmak. Üstelik yıkamana bile gerek kalmadan problemlerinin çoğundan arınmış olacaksın. Deneyimlerini bizlerle paylaşmayı unutma. Cilt problemleri için en uygun kağıt maske önerilerimizi sevdiysen arkadaşlarınla paylaşmayı unutma.

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar