- Advertisement -

Editör İncelemesi: Hada Labo Tokyo’nun En İyi Ürünleri

Öne Çıkan Yazılar

Editör incelememizin bu hafta ki markası Japonya’nun ünlü cilt bakım markalarından biri olan Hada Labo Tokyo! Türkiye’de sadece Gratis’te satılan bu markayı tüm detayları ile inceledik!

Hada Labo Tokyo Markası Hakkında Bilgi

Bir japon markası olan Hada Labo Tokyo, web sitesinde şöyle bir motto ile bize kendini anlatıyor. Hada Labo, İDEAL, BASİT ve GÜVENİLİR olan her şeye odaklanan bir yaşam tarzı felsefesidir. Hada Labo, içerik listeleri Japon temizliği ve minimalizmini ifade eder. Bu ilke cildin güvenliğini garanti eder. Hada Labo kozmetiklerini geliştirmenin sloganı:

‘CİLDİNİZE İHTİYACI OLAN ŞEYLERİ VERİN VE SÜPER AKILLI HİÇBİR ŞEYİ VERMEYİN.’ ( kozmetik ve bakım vaatlerinde hepimiz süper akıllı şeyler ve mucizelerden sıkılmıştık, bu sloganı çok sevdik açıkçası 🙂 )

Hada Labo Tokyo Ürün İçerikleri İle Dikkat Çekiyor

Hada Labo Tokyo’nun cilt bakımında basitliği vurguladığı ve gereksiz tüm renklendiricileri ve kokuları ortadan kaldırdığının altını çizelim. Geriye kalan her şey, cilde faydalı olan ve ürünlerin maksimum etkinliğini sağlayan en iyi, en saf ve çok etkili bileşenlerden oluşuyor. Hada Labo dünyada özellikle hyraluronic ( hyraluronik ) asit içerikleri ile öne çıkıyor. Ürünleri farklı molekül boyutlarında hyraluronik asit içeriyor. Bu cilt bakımında çok önemli bir konu. Hyraluronik asitin cilt için önemini bu yazıda anlaşmıştık, tıklayıp okuyabilirsin. 

Markanın normalde global pazarda 4-5 adet farklı ihtiyaca göre serisi bulunuyor. Türkiye’de ise şu an sayılı ürünü yer alıyor.

Hada Labo Tokyo Ürün İncelemeleri

Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon ( Lotion No.1 Super Hydrator)

Markanın en çok bilinen ve satan ürünü diyebiliriz. Bu ürün Japonya da her 2 sn. de bir adet satılıyormuş! Her yaşa uygun, oldukça iyi içeriğe sahip, Kore cilt bakımındaki essence leri andıran bir losyon. Saniyeler içinde cilde nüfuz eden hafif bir jel. Super Hyaluronic AcidTM dahil olmak üzere derinlemesine nemlendirici aktif bileşenler içerir. LOCK-in-MOIST formülü cildin içindeki suyu hapsederek buharlaşmasını önler. Kırışıklık oluşumunu engeller.

Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon
Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon

Ürünü Detaylı İncelemek İçin Tıkla

Hada Labo Alpha Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon (Yeni)

Hada Labo Tokyo Alpha Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon, SOYA içeriğiyle cildin esnekliğini ve elastikiyetini arttırmaya, kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. 4 farklı nemlendirici etkili hyalüronik asit ile formüle edilmiştir.

Hada Labo Tokyo Alpha Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon (Yeni)
Hada Labo Tokyo Alpha Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon (Yeni)

Ürünü Detaylı İncelemek İçin Tıkla

Hada Labo Alpha Kırışıklık Karşıtı Gündüz & Gece Kremi (Yeni)

 

Hada Labo Tokyo Alpha Kırışıklık Karşıtı Gündüz & Gece Kremi, içerisinde 3D Hyalüronik Asit dahil olmak üzere 4 farklı molekül boyutunda hyalüronik asit içerir. Bu haliyle cilt üzerinde üç boyutlu koruyucu bir bariyer oluşumunu destekler. İçerisinde yer alan SOYA ve KOLAJEN cildin esnekliğini ve elastikiyetini arttırmaya, kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Farklı molekül ağırlıklarıyla 4 tip Hyalüronik Asit içeren orijinal Japon formülü 3D Super Hyaluronic Acid, cildi nemlendirir ve dolgunluk sağlar. Özellikle kırışıklık önlemek isteyenler için bu kremi öneririz.

Ürünler incelendikçe eklemeye devam edeceğiz.

*Yazıda reklam içerikleri yer alabilir.

 

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar