- Advertisement -

Editör İncelemesi: Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı

Öne Çıkan Yazılar

Editör incelemesi köşemizde bu kez Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı var. Özellikle Instagram’da influencer’ların sıkça önerdiği bu cilt bakım yağını inceledik.

Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı Yorumlar

Türkiye’de cilt bakımında birçok ürünü bulunan başarılı markalardan Procsin’e ait bu seriden ilk saç bakım yağını duymuş ve yorumlamıştık. Okumak için tıkla!

Saç bakımındaki versiyonu çok Herbal Science Boom Butter’ın şimdi de Cilt Bakım Yağı ve ilerleyen zamanlarda inceleyeceğimiz birkaç ürünü daha piyasaya çıktı. Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım yağı 7 doğal yağ içeriyor ve cildimiz için bu yararlı 7 yağı bir arada sunuyor. Cilt bakımında birçok sorunun yanında cildin nemini sağlamak için bu seçilmiş yağların çok etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı Cruelty Free dir ve üreticisi Procsin hayvanlar üzerinde deney ya da test yapmaz. 

Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı Hangi Yağları İçeriyor?

  1. Hindistan cevizi yağı
  2. Shea yağı
  3. Avokado yağı
  4. Buğday yağı
  5. Kayısı yağı
  6. Jojoba yağı
  7. Zeytin yağı

Birçok vitaminden zengin bu yağlar özellikle cildin kurumasını kesinlikle önleyecek türden yağlar dileyebiliriz. El, yüz ve vücut bakımında kullanabileceğiniz bu yağ karışımı cildin ihtiyacı olan nemi sağlarken yağ dengesinin korunmasına da yardımcı oluyor.

Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı İçindekiler

Bu 7 yağı içeren özel bakım ürününü alacaklar eğer içerik konusunda meraklıysa ulaşabildiğimiz birkaç bilgiyi paylaşalım. Ürün sadece 7 yağın karışımından oluşmuyor, dolayısıyla %100 doğal yağ karışımı değil! Ancak ürün içerik listesine baktığımızda tüm yağların liste başında olmasından yüksek oranda kullanıldığını söyleyebiliriz. Üründe gliserin gibi cilt ürünlerinde bulunan maddelerin yanında bazı kimyasal içerikler de bulunuyor.

Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı ve Kullanım Faydaları / Kullanıcı Yorumları

İçerisindeki yağların hepsi birbirinden değerli olunca tek bir üründen birçok faydayı alabilirsiniz. Yorumları da incelediğimiz zaten genellikle hoş kokusu, uzun süre nemli hissetme gibi öne çıkan iki temel özellik var. Özellikle cildinin en kuru dirsek ya da diz kapağı gibi alanlardan kullanmak için satın alan da oldukça fazla.

Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı
Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar