- Advertisement -

En İyi Peeling Maskeleri ve Önerileri

Öne Çıkan Yazılar

Bildiğin gibi peelingler cilt bakımımızın bir parçasıdır. Arındırıcı özelliğini eminim ki kimse inkar edemez. Bugün sana en iyi peeling maskeleri ve önerileri vereceğiz. Hazırsan cilt bakımımızın vazgeçilmezi olan peelinglerin en etkili çeşitlerinin neler olduğuna bakalım.

NOT: Peelingin ne olduğuna dair bir bilgim yok diyorsan Peeling Nedir? Fiziksel ve Kimyasal Peeling Hakkında Her Şey yazımıza göz atabilirsin.

En İyi Peeling Maskeleri ve Önerileri

  • L’oreal Paris Saf Kil Peeling Maskesi

En İyi Peeling Maskeleri ve Önerileri

Kaynak: http://www.auseesua.com/2019/10/loreal-paris-saf-kil-peeling-maskesi.html

Cildi pürüz ve fazla yağdan arındıran silikat içeren Arı Kil, cilt kusursuzlaştırıcı ve zengin mineral içeren Montmorillonit Kili ve cildi temizlemeye yardımcı elementlerle zenginleştirilmiş Rhassoul Kili’nin birleşimi ile elde edilen mucizevi bir peeling maskedir. Bu maske sayesinde cildin kurumadan pürüzsüzleşecek ve gözeneklerindeki kirler derinlemesine arınacak.

  • No Ordinary Cilt Yenileyici Peeling Maske Serum

No Ordinary Cilt Yenileyici Peeling Maske Serum

Bölgesel lekelenmelerinize engel olan bu serum içeriğindeki AHA asitleri ile cildini kirlerden ve ölü derilerden arındırır. Salisilik Asit sayesinde de üretilen fazla sebumu derinlemesine temizler. Ürünü öncelikle bileğinin iç tarafına damlatıp alerjen reaksiyon olup olmadığını gözlemle. Herhangi bir problemle karşılaşmazsan göz ve ağız çevresi hariç temiz ve kuru cildine nazikçe uygula. 10 dakika bekledikten sonra bol su ile durula. Haftada 2 kereden fazla kullanmamanı tavsiye ederiz. Eğer güneş ışınlarına maruz kalacaksan güneş koruyucu kullanman cildin ve senin için koruma sağlayacaktır.

  • Garnier Kayısı Peelingi

Garnier Kayısı Peelingi

Kaynak: https://makyajdeneyimleri.com/2020/05/garnier-kayisi-peelingi-incelemelerim.html

En iyi peeling maskeleri ve önerileri listemizde 4. Sırada kayısı peelingimiz var. %100 doğal kaynaklı olan bu ürünümüz Perlit ve kayısı çekirdeği tozundan aldığı güç ile cildini derinlemesine temizler. Ölü derilerden arınan cildin sağlıklı ve parlak bir forma kavuşur. Eşsiz kayısı kokusundan bahsetmiyoruz bile. ?

  • Garnier Saf ve Temiz Kömürlü Peeling

https://www.yasemin.com/guzellik/haber/2662171-garnier-saftemiz-3u-1-arada-komur-peeling-incelemesi

Kaynak: https://www.yasemin.com/guzellik/haber/2662171-garnier-saftemiz-3u-1-arada-komur-peeling-incelemesi

İçeriğindeki kömür, yaban mersini özü ve salisilik asit ile tıkalı gözenekler, siyah nokta ve yağlanmadan eser kalmayacak. Bu ürün sayesinde siyah noktalarında gözle  görülür azalmalar meydana gelecektir. Yağlanma ve pürüzler ortadan kalkacak ve cildin hak ettiği temizliğe ve ferahlığa ulaşacaktır.

  • Kiehl’s Pineapple Papaya Facial Scrub

Kiehl’s Pineapple Papaya Facial Scrub

Gerçek ananas ve papaya parçaları ile cildini en doğalından arındırmaya ne dersin? İnce öğütülmüş meyve tanecikleri ile cildini narin bir şekilde arındırır. Ölü derilerden, kirden ve tıkalı gözeneklerden arınan cildin derin bir nefes alır ve kendini tazeliğin kollarına bırakır.

  • Caudelie Ölü Hücreleri Arındıran Peeling-Glycolique Maske

Caudelie Ölü Hücreleri Arındıran Peeling-Glycolique Maske

Kaynak: https://www.birdsandbicycles.fr/mes-masques-a-largile-favoris-de-chez-caudalie/

Ciltte biriken ölü hücreler zamanla ton farklılıklarına, matlaşmaya ve cildinin parlaklığını kaybetmesine sebep olur. Bu peeling maske ölü hücreleri temizleyerek cildinin nefes almasını sağlar. Böylece ton farklılıkları ortadan kalkar, cildin parlak ve ışıltılı bir forma kavuşur. Haftada iki kez uygulama yeterlidir. Mineral yağ ve renklendirici içermez.

Sen de bu 6 maddelik en iyi peeling maske ve önerileri listemizden cilt tipine en uygun olanını seçip kendine harika bir cilt bakımı uygulayabilirsin. Kendi deneyimlediğin ve beğendiğin peeling maske önerin varsa yorumda bahsederek listemizi genişletebilirsin.

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar