- Advertisement -

Karma Ciltler İçin Isana Yüz Temizleme Jelini İnceledik

Öne Çıkan Yazılar

Karma cilde sahipsen bilirsin ki yüzünün bir tarafı yoğun bir şekilde yağa maruz kalırken diğer kısımları kurudur. Bu problemi ortadan kaldırmak için Isana Yüz Temizleme Jelini denedik ve çok memnun kaldık. Sana hem ürünü tanıtacağım hem de deneyimlerimi ve aldığım sonuçları aktaracağım. Hazırsan başlayalım.

Isana Yüz Temizleme Jeli (Isana Anti – Pickel Waschgel)

Öncelikle biraz ürünümüzü tanıyalım. Isana yüz yıkama jeli içerisinde Salisilik Asit ve çinko özü barındıran bir üründür. Fazla sebum üreten ciltlerdeki sebum fazlalığıyla mücadele etmek için tasarlanmıştır. Bu işlemleri cildi kesinlikle kurutmadan yapıyor. Zaten Salisilik Asit içerdiği için tüm bu özelliklere anında sahip olmuş oluyor. (Salisilik Asit’in ne olduğunu öğrenmek istersen Salisilik asit nedir? Cilt İçin Neden Önemlidir? yazımıza göz atabilirsin.) Son olarak ürünün tamamen vegan olduğunu belirtelim ve Isana’lı günlerimin özetine geçelim ?

Öncelikle ayna karşısında saatlerini siyah nokta deşmekle geçiren biri olarak Isana’ya teşekkür etmek istiyorum çünkü ilk kullanımdan itibaren siyah noktalarımda %80 oranında azalma ve küçülme elde ettim. Ayna karşısında cildimi gererek siyah nokta aradığım günler oldu. İlk başlarda bir rutin oluşturmak zor geldiği için düzenli kullanamadım. Arada bir kullanmama rağmen her kullanımda mutlaka azalmalar oldu.

Isana Yüz Temizleme Jeli

Daha sonra düzenli kullanmaya başladığımda çok bir sonuç elde edememeye başladım. Çok şaşırdım çünkü ilk denememde bile çok etkili sonuç elde etmiştim. Daha sonra uygulama öncesi gözeneklerimi açmayı unuttuğumu fark ettim. Ben kaynamış suyu bir kaba koyduktan sonra kafama bir havlu örtüp 10-15 dakika arası sıcak su buharı yaparak gözeneklerimi açardım ama bu işlemi her sabah yapmak sana zor gelebilir. Bunun için Perlasmart Nano Mist Sprey Yüz Cilt Nemlendirici ve Gözenek Açıcı Soğuk Buhar Saunası’nı kullanabilirsin.

Kullanmaya devam ettiğim süre zarfında bir gün aklıma duştayken kullanmak geldi. Zaten sabah akşam kullanılması gereken bir ürün olduğu için akşamları duştayken uygulamaya karar verdim. Üründen en büyük verimi duş sırasında aldım. Çene bölgemdeki siyah noktalar tamamen temizlenmiş, alnımdakilerin çoğu temizlenmiş diğer kısmı ise gözle görülür şekilde küçülmüş ve burun  kısmımın %70’i temizlenmiş bir şekilde sonuç elde ettim. Duş sırasında buhara ve sıcak suya dakikalarca maruz kalınca gözeneklerim doğal yoldan açıldığı için üründen inanılmaz verim aldım. Duş sonrası hemen Golden Plus C Vitamini Aydınlatıcı Serum ‘u uyguladım. Bu serum anında emilerek cildimde bariyer oluşturdu ve gözeneklerimin tekrar dolmasını engelledi.

İlk başlarda düzenli kullanımı oturtamamış olsam da sonradan kullandıkça gerçekten memnun kaldığım bir ürün oldu. Bittikten sonra tekrar alır mıyım? KESİNLİKLE EVET. Jel sonrası gözenek sıkılaştırıcı bir ürün kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü gözenekleriniz tekrar dolup yeniden siyah nokta oluşacaktır.

Ben Isana Yüz Temizleme Jeli’ni denedim ve çok memnun kaldım. Sen de denediysen yorum alanı senindir ?

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar