- Advertisement -

Editör İncelemesi: Sanex Duş Jellerini Denedik!

Öne Çıkan Yazılar

Duş jeli deyince akan sular durur. Biz de akan suları durdurduk ve Sanex Duş Jellerini denedik. Hem ekstra arındırıcılığı hem de cildimizde bıraktığı hoş kokusu ile mest olduk. İşte beni hiç pişman etmeyen bu markayı ve ürünleriyle olan deneyimlerimiz.

Kısaca Sanex

30 yıl önce Unilever şirketinde kurulan bir kişisel bakım markasıdır. Fakat 2011 senesinde kişisel bakım oranını arttırmak isteyen Colgate-Palmolive şirketi tarafından satın alındı. Bu firma kozmetiğe yönelmeden sadece kişisel bakım ürünleri tasarlıyor. Sanex’e ait herhangi bir şey almak istediğinizde seçeneklerinizde sadece deodorant, roll-on, duş jeli, duş köpüğü, duş yağı ve şampuan vardır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek herkes için ürünleri bulunmaktadır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Yani gayet güvenilir bir markadır.

Neden Sanex Duş Jeli

Biliyoruz ki sen de herkes gibi ürünün cilt tipine uygun olup olmadığına bakarsın. O çok övülen markanın senin cilt tipine uygun ürün üretmediğini düşünsene… Hiç düşünmene gerek yok çünkü Sanex’ in her cilt tipine uygun bir ürünü bulunmaktadır.

Hangi cilt tipine sahip olursan ol aldığın ürün cildini pH dengesini koruyarak nemlendirir. Aynı zamanda da dermatolojik olarak test edildiğinden dolayı cildine kesinlikle zarar vermez.

NOT: Cilt tipinin nasıl olduğunu bilmiyorsan Cilt Tipi Belirleme ve Testi Nasıl Yapılır? yazımızı inceleyebilirsin.

sanex duş jellerini denedik
sanex duş jellerini denedik

Sanex Duş Jeli Çeşitleri

  • Sanex Dermo Hydrating Duş Jeli

Normal ve kuru bir cilde sahipsen seni böyle alalım. Cildinin günlük nem ihtiyacını karşılayarak cilt kuruluğuna ve beraberinde getirecek olduğu problemleri engel olur. Cildinizin pH dengesini koruyarak bir bariyer oluşturur. Neme doymuş cildinle güzel bir güne hazır olabilirsin.

  • Sanex Zero Hassas Cilt Duş Jeli

Hassas bir cildiniz varsa Sanex’in tam sana uygun bir duş jeli var. Hassas ciltlerin özellikle dikkat ettiği hipoalerjenik özelliğe sahip bu jelimiz tahrişi azaltacak özelliklerle dizayn edilmiştir. Sülfat, sabun, renklendirici ve koku içermez. Vegan ve biyolojik olarak parçalanabilir dizayn edilmiştir. Hassas cildini artık Sanex’e emanet edebilirsin.

  • Sanex Zero Normal Cilt Duş Jeli

Yine dermatolojik olarak test edilmiş ve vegan bir ürünle karşındayız. Kesinlikle sülfat, sabun ve renklendirici içermez. Tahriş riski azaltılmış özelliği ile beraber cildinde derinlemesine temizlik sağlar.

  • Sanex Zero Kuru Cilt Duş Jeli

Kuru bir cildin oluşturduğu problemleri biliyorsun. Bunlarla mücadelen için Sanex sana özel bir duş jeli tasarladı. Her duşta cilt kuruluğunun en aza inmesi için mücadele ederek cildinin nem dengesini normal seviyeye çıkartmaya çalışır. Kesinlikle doğal kaynaklı nemlendiriciler barındırır. Vegandır ve sülfat, paraben ve sabun içermez.

  • Sanex Erkek Dermo Duyarlı Duş Jeli

Veee evet erkekler için de Sanex Duş Jellerini denedik. Tabi ki kadınlarda olduğu gibi erkekler için de mükemmel sonuçlar aldık. Sevgili beyler saçınızda bile etkili olacak olan bu duş jeli hassas cildinizi tam anlamıyla korur. Günlük kullanıma uygundur ve cildinizin doğal nem dengesini bozmaz.

Sanex Duş Jellerini Denedik, Mest Olduk

Öncelikle çok yumuşak bir dokusu var. Cildimizde sanki pamuk gezdirir gibiydik. Vegan yapılı olduğu için de çiçek bahçelerinde yürüyormuşuz gibi bir hisse de kapıldığımız oldu. Özellikle benim cildim inanılmaz kurur ve Sanex duş jeli cildimdeki kurulukları neredeyse sıfıra indirdi.

Erkek cildi kadınlara göre %25 daha kalın olduğundan nemlenmesi daha zor bir yapıya sahiptir. Fakat Sanex Erkek Dermo Duş Jeli’de deneyen erkekler tarafından çok beğenildi.

Biz denedik çok memnun kaldık. Daha iyi veriler elde edelim diye özellikle her cilt tipinden denemeye gayret ettik. Sen de Sanex duş jellerini yukarıdaki linklerden hemen alabilir ve deneyebilirsin. Deneyimlerini yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutma. ?

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar