- Advertisement -

Uygun Fiyatlı Cilt Temizleme Cihazları İnceleme Dosyası

Öne Çıkan Yazılar

Cilt bakımı demek sadece sürülebilir maddeler değildir, ciddi anlamda temizlik sağlayan cihazlar da vardır. Senin için uygun fiyatlı cilt temizleme cihazlarından birkaç tanesini derledik. İnceledikçe göreceksin ki “cihaz” kelimesinin ürkütücülüğüyle alakası bile yokmuş. Hazırsan tek elinle uygulama yapabileceğin küçük ama oldukça etkili bu cihazları tanımaya başlayalım.

Uygun Fiyatlı Cilt Temizleme Cihazları

  • Titanyum Uçlu 540 İğneli Derma Roller Yüz ve Vücut Yenileme Masaj Aleti

Lekelerle mücadele için tasarlanan bu cihaz akne izleri, deri çatlakları ve cilt lekeleriyle mücadelede oldukça etkilidir. Silindir yapısında 540 adet 0,5 mm büyüklüğünde iğne bulunur. Titanyumdan üretildiği için paslanmaz. Cildini temizledikten sonra yıldız çizecek şekilde cihazı yüzünde gezdirmelisin. Tüm yüzünü gezdiğine emin olduktan sonra işlemi bitirebilirsin. Uygulamayı yaparken kesinlikle bastırmamalısın, nazik hareketlerle ilerlemelisin ki cildine zarar gelmesin.

Uyarı: Regl döneminde kullanımını önermeyiz. Hassasiyet çok olduğu için kılcal damar çatlamaları meydana gelebilir. Ayda bir kere kullanman yeterlidir.

dermaroller

  • Forever Şarjlı Cilt Temizleme ve Masaj Cihazı

Küçük ve tatlı yapıya sahip bu cihaz yüz masajı yapar, makyaj kalıntılarını temizler ve ölü derileri ciltten arındırır. Silikon ve gözenekli bir yapıya sahiptir. Bu sayede bakteri birikimine engel olmuş olur. 5 kademeli titreşim modu ile diğer fırçalara göre 2 kat daha güçlü bir temizlik sağlar. Kan dolaşımını hızlandırdığı için genç bir görünüme kavuşmanı sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Islak ve temiz yüze dilediğin temizleme ürünü ile uygulamalısın. Temizleme işlemi bittikten sonra yüzüne serumu uygulayıp cihazın arka tarafı ile masaj yapabilirsin. Bu serumun emilmesini kolaylaştıracaktır.

Uygun Fiyatlı Cilt Temizleme Cihazları forever

  • Çift İşlevli Yüz Temizleme Fırçası

Gözeneklerini derinlemesine temizleyebilen bu cihaz bir yüzeyi silikon yapılı diğer yüzeyi ise yoğun kıllara sahip fırçadır. Fırça tarafı ile siyah nokta ve makyaj temizliği yapabilirken silikon tarafıyla masaj ve peeling yapabilirsin.

Bonus:  Bildiğin gibi siyah noktalarımızın kolayca sökülebilmesi için gözeneklerimizin açılması gerekir. Gözenek açıcı olarak en çok tavsiye ettiğimiz şey buhar banyosudur. Cilt bakımı ürünü kullanmadan önce yüzüne buhar banyosu  yaptığında gözeneklerin doğal yoldan açılacaktır. Fakat buhar banyosu için her zaman uygun koşulları bulamayabilirsin işte böyle zamanlar için Perlasmart Nano Mist Sprey Yüz Cilt Nemlendirici ve Gözenek Açıcı Soğuk Buhar Saunası’nı öneriyoruz. İçerisine koyduğun suyu soğuk buhar haline çevirerek hem kuruyan cildini nemlendiriyor hem de gözeneklerini açmış oluyor. Kullanım süresi 15 dakikadır ki önerdiğimiz buhar banyosu süresi de 10 – 15 dakika arasıdır.

perlasmart gözenek açıcı buhar cihazı

Fiyatına göre inanılmaz sonuçlar elde edebileceğin bu ürünleri denemek istersen veya başka ürün tavsiyesinde bulunmak istersen yorumlarda bizimle buluşmayı unutma ?

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar