- Advertisement -

Uygun Fiyatlı Ürünlerle Cilt Bakım Rutini Oluşturma

Öne Çıkan Yazılar

Çoğu insan ideal bir cilt bakımı yapabilmek için pahalı ürünler kullanılması gerektiğine inanır. Tabuları yıkıyoruz ve uygun fiyatlı ürünlerle cilt bakım rutini oluşturulabileceğini ve oldukça verimli sonuçlar elde edilebileceğini gösteriyoruz. Hazırsan tabuları yıkalım.

Uygun Fiyatlı Ürünlerle Cilt Bakım Rutini

Bildiğin gibi en basit düzeyde bir cilt bakımı cilt temizleyici, tonik, serum, nemlendirici ve maskeden oluşur. Şimdi adım adım ilerleyerek hem ürünlerimizi hem de nasıl kullanmamız gerektiğini görelim.

  • Temizleyici

Sabah uyandığında cildinde tüm gecenin kiri ve ölü derileri birikmiş olur. Bunları arındırmazsan cildin kendini yenileyemez ve güzelleşemez. Bu yüzden cildiniz su veya yağ bazlı bir temizleyiciyle yıkamalısın. Yağlı ve siyah noktalı bir cildin varsa yağ bazlı temizleyici senin için harika olacaktır. Eğer böyle problemlerin yoksa su bazlı temizleyici cildindeki kiri ve ölü derileri söküp atmaya yetecektir. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürün önerimiz ise su bazlı temizleyici olarak Nivea Aqua Sensation Canlandırıcı Temizleme jelidir. Yağ bazlı temizleyici önerimiz ise Garnier Aktif Saf & Temiz Gözenek Temizleme Jeli ‘dir.

Uygun Fiyatlı Ürünlerle Cilt Bakım Rutini

  • Tonik

İlk aşamada yaptığın temizliğin ardından hala temizlenemeyen kirleri söküp atar. Gözeneklerini sıkılaştırır, pH dengesi sağlayarak nemini korur ve akneyi azaltır. Bu aşamada ise sana Avon Care Yulaf ve Papatya Özleri Içeren Tonik ve Nemlendirici yardımcı olacaktır. Son derece uygun fiyatı ve kaliteli markası ile cildine iyi bakacaktır.

  • Serum

Serumlar, yapılan temizlik aşamalarının koruyucu meleğidir. Bakımı yaptıktan hemen sonra cildine serumu uyguladığında koruyucu bir bariyer oluşturarak cildinin stabil kalmasını sağlar. Bu süreçte ise hem uygun fiyatlı hem de bizim çok tasvip ettiğimiz bir ürün olan GoldenPlus C Vitamini Aydınlatıcı Serum yardımcı olacaktır. Kullanıldığında cilt tonun eşitlenecek ve aydınlık bir forma kavuşacaktır. Pişman olmayacaksın. ?

  • Nemlendirici

Kullanılmasını şiddetle tavsiye ettiğimiz aşamaya geldik. Nemlendirici bir cildin nem ihtiyacını dengeleyerek onun esnek ve sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Çatlamalara engel olarak kötü görünümü azaltır. Bu aşamada ise Farmasi Naturelle Nemlendirici Yüz Kremi sana çok yardımcı olacaktır.

  • Maske

Son adım olarak maskemize geldik. Maske her gün kullanılması gereken bir ürün olmamakla beraber rutinine haftada 2-3 kere dahil edebilirsin. Sana yine oldukça kaliteli ve ucuz bir ürün öneriyoruz: Farmasi Dr. C. Tuna Aktif Karbon Siyah Maske . İçeriğindeki aktif karbon sayesinde ciltteki her türlü yağ ve pislik arınacaktır.

 

Bir sürü marka ve bir sürü ürün var. Bunların arasından senin için en iyisini seçmeye çalıştık. Daha iyisi olduğunu düşündüğün ürünleri bizlerle paylaşırsan çok seviniriz. Ürünleri seçerken cilt tipini ihmal etme. Uygun Fiyatlı Ürünlerle Cilt Bakım Rutinimizi sevdiysen arkadaşlarınla paylaşmayı unutma.

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar