- Advertisement -

Uygun Fiyatlı ve Etkili Cilt Serumları

Öne Çıkan Yazılar

Bildiğin gibi cilt bakımın için serumlar çok önemlidir. Bugün hem seni hem de cebini düşündük ve uygun fiyatlı ve etkili cilt serumlarını inceledik. Hazırsan kimi kapsül kimi minik şişe  halinde olan bu vazgeçilmez cilt bakım ürünlerinden birkaçını incelemeye başlayalım.

Uygun Fiyatlı ve Etkili Cilt Serumları

  • Avon Anew C Vitaminli Canlandırıcı Serum 10 ml

Cildinde ton farklılıklarından, pürüzlerden veya matlıklardan şikayetçiysen Avon’un tasarladığı cilt serumu tam sana göre. İçeriğindeki güçlü C vitamini sayesinde kullanıma başladığın andan itibaren cildin parlak bir forma kavuşacaktır. Düzenli kullanımda 1 hafta sonunda cildinin sağlıklı bir forma kavuştuğunu fark edeceksin. 2 hafta sonunda cildindeki pürüzler ve renk eşitsizlikleri yok olmuş olacak. 5 hafta sonunda ise sarkmış ve solgun cildinden eser kalmayacak.

Cruelty Free (hayvan deneyi yapmayan) markanın bu ürünü günde 2 kere olmak üzere gece ve gündüz kreminden hemen önce 1-2 damla uygulayabilirsin. Dilersen gece kremine ekleyerek de kullanabilirsin.

  • Isana Q10 Yaşlanma Karşıtı Kapsül Serum X 7 Günlük Kür

Yaş ilerledikçe cildimizde kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelir. Cilt kendini eskisi gibi yenileyemez. Isana’ nın yıpranmış ve olgun ciltler için tasarladığı 7 günlük kür ile cildinizdeki yaşlanma belirtileri gözle görülür şekilde azalacaktır. İçeriğindeki E Vitamini ile cilt yenilenmesini tetikleyerek cilde elastikiyet sağlar. Ayrıca yıllar içinde doğal koenzim q10’u da içeriğine dahil ederek anti-aging etki sağlar. Böylece kollajen ve elastin lifler aktifleşerek sarkmalar ve kırışıklar ortadan kalkar.

Ürün güneş ışınlarının sebep olduğu yaşlanma (foto yaşlanma) belirtilerine karşı koruma sağlar. Haftada 1 kullanım için tasarlanmıştır. Düzenli kullanım sonucu 7 haftada beklenen sonuca ulaşırsınız.

Uygun Fiyatlı ve Etkili Cilt Serumları

  • Silva Göz Çevresi Bakım Serumu

Sadece yaşlanmadan dolayı değil gün içinde kullandığımız mimiklerimiz, günlük rutinlerimiz ve dış etkenlerden dolayı göz çevremiz yorgun düşebilir. Bu da halka ve şişlik oluşumuna ardından da kırışıklık oluşumuna sebep olur. Silva Göz Çevresi Serumu ile göz çevresi nemlenir ve aydınlanır. Bu sayede kırışıklıklar, ince çizgiler ve kazayağı çizgilerin önüne geçilir.

Göz çevreniz yoğunlukta olmak üzere cildini temizledikten sonra serumu parmak ucuna 1-2 damla damlatarak göz çevresine hafif daireler şeklinde uygula. Günde 2 kere ve düzenli kullanım sonucunda istediğin sonucu elde edeceksin. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  • Oriflmae Feet Up Hızlı Onaran Yağlı Serum

Uygun fiyatlı ve etkili cilt serumları derken sadece yüzümüzü kastetmemiştik. Oriflame tüm gün bizi taşıyan ayaklarımızı düşünmüş ve onarıcı bakım serumunu üretmiş. İçeriğindeki Salisilik Asit, E Vitamini ve Mineral4E ile tırnaklarını nemlendirerek bakar. Günde iki kere ve bolca kullandığında nasır görünümünün azaldığını ve ayaklarının hak ettiği değere kavuştuğunu göreceksin.

 

Gördüğün gibi çözüm bazen parmak ucundaki birkaç damlada gizlenebiliyor. Yapman gereken tek şey cilt tipini ve hangi cilt problemine sahip olduğunu keşfedip sana en uygun ürünü seçmek. Eğer cilt tipini bilmiyorsan Cilt Tipi Belirleme ve Testi Nasıl Yapılır? Yazımızı okuyarak cildini daha iyi tanıyabilir ve kendine en uygun ürünü seçebilirsin. Denediğin ürünleri yorumlara yazarak bizi haberdar etmeyi unutma. Uygun fiyatlı etkili cilt serumlarını arkadaşlarınla paylaşmayı unutma. Güzellikle kal ?

- Advertisement -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Editör Önerisi

Son Yazılar